KaleSeramik

Kale Grup bünyesinde yer alan şirketlerden biri olan Kaleseramik, Çanakkale Seramik markası adı ile 1957 yılından ülkemizin en güçlü seramik firmaları arasında yer almaktadır. Çanakkale Seramik, oldukça şık ve kullanışlı seramik modelleri ile hizmet kalitesinin birleştirerek müşterilerini memnun etmek için faaliyetlerini sürdürmektedir. Çanakkale Seramik modelleri içerisinden, her bütçeye ve her zevke uygun ürünler ile Çanakkale Seramik her zaman en iyisini yapmayı hedeflemektedir.

 

Çanakkale Seramik renkli ve şık detaylara sahip, desenli seramik modelleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Akdeniz esintilerini evinize kadar getiren Aria serisi ile Çanakkale Seramik mutfak, yer, duvar ve konut içerisindeki tüm seramik ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Bunun dışında, mermer görünümlü seramikleri tercih eden ve seven kişiler için Sempre serisi, hem klasik hem de modern bir  görünümü şık bir şekilde sağlıyor.

 

Banyo içinde en güzel seramikler, yine Çanakkale Seramik ürünleri ile bizi bekliyor. Vivaldi serisi ile banyolar Barok döneminden çıkmış bir yer gibi olacak. Diğer taraftan Çanakkale Seramik, mutfaklarınızı da unutmadı. Şirket tarafından üretilen  mutfak seramikleri ile  ev, iş yeri, kafe, ofis gibi yerlerin mutfakları bambaşka bir görünüme kavuşacak. Yine Çanakkale Seramik yer karoları ile mutfak fayans modelleri ile retro, şık ve sofistike bir ortam oluşturmanız mümkün.

 

Çanakkale Seramik Ürünleri

 

Banyo duvarlarınız için Calacatta Seramik modellerini  kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu seramik modelini banyonuzda zeminde de kullanabilirsiniz. Bu seramik modeli, İtalya’nın Carrara  şehrinden özel olarak getirilen seramiklerden üretilmektedir.

 

Evlerimizde, balkonlarda, ofislerde, iş yerlerinde, bulunduğunuz ortama bambaşka bir hava katmak ve yenilemek için, Çanakkale Seramik tarafından üretilen dış mekanlara uygun seramik modellerine göz atabilirsiniz. Bu seramik modelleri ile mekanlarınız daha modern bir görünüme kavuşacaktır. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak geleneksel ve klasik seramik koleksiyonları da  Çanakkale Seramik koleksiyonları arasında yer almaktadır.

 

Çanakkale Seramik modellerini  tercih eden kişiler, sınırsız şekilde model ve koleksiyonlarla tercih yapabiliyor. Kişisel zevklere göre parlak veya mat seramik, beyaz, gri veya renkli seramik seçme imkanı olduğu gibi aynı zamanda birçok desende karo modelleri de seçilebilir. Banyo yer seramikleri, mutfak yer seramikleri, mutfak duvar seramikleri, banyo duvar ve yer seramikleri gibi özel koleksiyon ve ürünler her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile Çanakkale Seramik tarafından sunulmaktadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*