Kamil Koç İle Ankara’dan Çanakkale’ye Gitmek

Kamil Koç, uzun yıllardan beri şehirlerarası otobüse taşımacılık sektöründe hizmet veren, güçlü bir firmadır. Ankara’dan Çanakkale’ye şehirlerarası otobüs ile seyahat ederke,n Kamil Koç Turizm’i tercih edebilirsiniz.

 

Ankara ile Çanakkale arasında her gün 10 adet Kamil Koç seferi bulunmaktadır. Ankara Aşti otogarından hareket eden otobüs, sırasıyla Polatlı, Eskişehir, Bozüyük otogarları güzergahında seyrettikten sonra Ömür Dinlenme Tesisleri’nde mola verecektir. Daha sonra Bursa yoluna doğru devam edecek olan otobüs, sırasıyla İnegöl, Bursa ve Karacabey otogarlarını ziyaret edecektir. Daha sonra Bandırma üzerinden Biga ve Lapseki yoluna girecektir. Burada da otogarlara uğradıktan sonra, Çanakkale Otogarı’nda yolculuk sona erecektir.

 

Kamil Koç İle Ankara Çanakkale Yolculuğu

 

Ankara Çanakkale arası yaklaşık 673 kilometre civarında bir mesafe olup tek yön giriş bileti 130 Türk Lirası, gidiş dönüş çift yön bileti 260 Türk Lirasıdır. Yolculuk yaklaşık 10 saat sürecektir.

Kamil Koç tarafından verilen şehirler arası taşımacılık hizmeti sırasında tüm araçlar hostlu olmakla beraber araçlarda ikram da bulunmaktadır. Araçlarda standart olarak wifi, TV ve multimedya ekranı ile telefon veya diğer cihazlarınızı şarj etmeniz için 220 volt priz bulunmaktadır. Kamil Koç Turizm’in hizmet verdiği her bölgede yazıhaneleri bulunmaktadır Bu yazıhaneleri bulunan görevliler ve müşteri temsilcileri aracılığıyla servis güzergahları ve servis kullanma ile alakalı her türlü hizmeti alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*