Kamil Koç ile Antalya’dan Çanakkale’ye Gitmek

Ülkemizin en iyi hizmet veren şehirler arası otobüs firmalarından biri olan Kamil Koç, her daim yolcularını konforlu ve rahat bir şekilde diledikleri yere en iyi imkanlar ile ulaştırmaktadır. Kamil Koç Turizm, Antalya ve Çanakkale arasında da şehirler arası otobüs hizmetimi sağlamaktadır. Günlük olarak Antalya ve Çanakkale arasında iki sefer bulunmaktadır. Yaklaşık 875 kilometrelik bir mesafenin olduğu Antalya Çanakkale arası güzergah, yaklaşık 13.5 saatlik bir yolculuk ile tamamlanmaktadır. Kamil Koç Turizm ile Antalya ve Çanakkale arasında yolculuk yapmanın tutarı, tek yön giriş bileti almak için 165 lira, gidiş dönüş bilet almak için 330 lira gibi bir fiyatla belirlenmiştir.

 

Kamil Koç ile Antalya’dan Çanakkale’ye Konforlu Seyahat

 

Antalya’dan yola çıkan Kamil Koç Turizm’e ait otobüs ile yapılan sefer sırasında, Suit Park Dinlenme Tesisleri’nde mola verilmesinin ardından; Ege Bölgesi’nde Denizli, Sarayköy, Nazilli ve Aydın Otogarları’na uğrayan otobüs; daha sonra İzmir istikametine giderek, İzmir Otogarı, Menemen Otogarı, Aliağa Otogarı ve Aliağa Yenişakran Otogarı’na uğrayacaktır. Daha sonra Ayvalık Truva Dinlenme Tesisleri’nde mola verilecek olup; Balıkesir sınırlarında Ayvalık, Burhaniye, Edremit, Akçay ve Altınoluk Otogarları’na uğrayacaktır. Peşinden Küçükkuyu ve Ezine Otogarları’na uğrayan otobüs, Çanakkale Otogarı’na uğrayarak yolculuğunu tamamlayacaktır.

 

Kamil Koç seferleri ile ilgili merak ettikleriniz ve hizmet talepleriniz için yaygın şekilde bulunan yazıhanelerinden ve otogarlarda bulan bürolardan gereken bilgileri alabilirsiniz. Servis güzergahları için yine yazıhanelerimizle görüşmeniz tavsiye olunur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*