Kamil Koç ile Bursa’dan Çanakkale’ye Gitmek

Ülkemizin neredeyse ilk kurulan şehirler arası otobüs firmalarından biri olan Kamil Koç, her geçen gün kendini geliştirerek sektöre yön veren firmalardan biri olmuştur. Bursa’dan Çanakkale’ye giderken Kamil Koç seçilebilecek en iyi firmalar arasında yer almaktadır.

 

Bursa’dan Çanakkale’ye her gün 14 sefer bulunmaktadır. Yaklaşık 4 saat süren sefer için, bilet fiyatı tek yön 95 TL, gidiş dönüş 190 TL olarak belirlenmiştir. Yolculuk yaklaşık olarak 275 kilometre uzunluğundadır.

 

Kamil Koç ile Bursa’dan Çanakkale’ye Yolculuk Güzergahı

 

Bursa otogarından hareket ile başlayan sefer, daha sonra Karacabey otogarından yolcu alımı ile devam etmektedir. Karacabey otogarından sonra, Bandırma istikametine dönen Kamil Koç otobüsleri, Bandırma Otogarı’ndan sonra Biga Otogarı istikametine doğru dönerek, güzergahı bu yönde devam eder. Lapseki Otogarı’na ulaşıldıktan sonra, Çanakkale Otogarı’na varılarak yolculuk tamamlanmış olur.

 

Kamil Koç Turizm tarafından, Bursa ve Çanakkale arasında seyahat eden yolcular için her türlü ihtiyaç düşünülmüştür. Otobüslerde bulunan görevli host yardımıyla ikramlar yapılmakta ve müşterilere en iyi şekilde hizmet edilmektedir. Kamil Koç Turizm’in, Bursa ile Çanakkale arasındaki yolculukta kullandığı otobüslerde; wi-fi hizmetinin yanı sıra, televizyon ve multimedya ekranı koltuk arkasında yer almaktadır. Bunun dışında 220 volt priz de bulunmaktadır. Böylece şarj sorunu olmadan tüm cihazlarınızı yolculuk boyunca kullanabilirsiniz. Yolculuk öncesi servis ile ilgili taleplerinizi ve bilgi alma işlemlerinizi ulaşımı kolay bölgelerde yer alan yazıhanelerimiz ve telefonla danışma hattımızı arayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*