Kamil Koç ile İzmir’den Çanakkale’ye Gitmek

Türkiye’nin en iyi otobüs firmaları arasında yer alan ve ayrıcalıklı şehirlerarası otobüs seyahati hizmetini en iyi şekilde müşterilerine sunan Kamil Koç, İzmir’den Çanakkale’ye giderken de yolcularına en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. İzmir ile Çanakkale arasında her gün iki sefer bulunmakta olup; yolculuk süresi yaklaşık olarak 5.5 saat olarak hesaplanmaktadır. İzmir Otogar ile Çanakkale Otogar arasındaki mesafe yaklaşık 370 kilometredir. İzmir’den Kamil Koç ile Çanakkale’ye gitmek için tek yön gidişlerde 110 Türk Lirası, gidiş dönüş şeklinde bilet alınması halinde 220 Türk Lirası bilet ücreti ödenmesi yeterli olmaktadır.

 

Kamil Koç ile İzmir’den Çanakkale’ye Otobüs Yolculuğu Keyfi

 

Kamil Koç Turizm tarafından, İzmir ve Çanakkale arasında yapılan yolculuklarda, canınızın sıkılmaması için wi-fi hizmeti sunulmaktadır. Koltuk arkalarında bulunan televizyon ve multimedia ekranları üzerinden eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda başta telefon ve bilgisayar olmak üzere tüm cihazlarınızı en iyi şekilde kullanabilmeniz için 220 volt priz imkanı da tüm yolculara sunulmaktadır. Ayrıca seyahat boyunca host olarak görev yapan personel tarafından çeşitli ikramlar yer almaktadır.

 

Yolculuk sırasında İzmir’den yola çıkan otobüs, Balıkesir istikametine doğru dönerek sırasıyla Ayvalık, Burhaniye, Edremit, Akçay ve Altınoluk Otogarlarını ziyaret edecektir. Daha sonra Küçükkuyu Otogarı’na uğrayan otobüs, Ezine Otogarına vardıktan sonra güzergah üzerinde Çanakkale Otogarı’na ulaşarak yolculuğu tamamlayacaktır.

 

Kamil Koç ile İzmir Çanakkale yolculuğu ile alakalı daha detaylı bilgi sahibi olmak için ve servis talepleriniz için, uygun konumda yer alan Kamil Koç yazıhanelerinden bilgi alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*