Kamil Koç İle Konya’dan Çanakkale’ye Gitmek

Kamil Koç, Türkiye’nin lider seyahat şirketlerinden biri olup şehirlerarası otobüs taşımacılığı ile birçok bölgeye hizmet vermektedir. Kamil Koç Turizm’in ayrıcalıklı ve kaliteli hizmetlerini takdir eden ve beğenen birçok kişi şeyler arası seyahatler için Kamil Koç’un tercih etmektedir. Konya ilinden de Çanakkale’ye seyahat etmek için çok sayıda kişi Kamil Koç seferlerine büyük ilgi göstermektedir.

 

Kamil Koç İle Konya’dan Çanakkale’ye Rahat Yolculuk

 

Konya ile Çanakkale arasında günde 2 sefer yapılmaktadır. Konya ve Çanakkale arasındaki sefer mesafesi 785 kilometre civarında olup, 12,5 saat ile 13 saat arası bir yolculuk süresine denk gelmektedir. Kamil Koç’un otogarlarda ve hizmet bölgelerinde şehir içinde olmak üzere çok sayıda yazıhanesi vardır. Bu yazıhaneler aracılığıyla bilet satın alma işlemi, servis talebi iletme ve detaylı bilgi alma gibi pek çok hizmete ulaşma imkanı bulunmaktadır.

 

Kamil Koç, Konya Çanakkale seferinde; Konya’dan hareket eden otobüs ve Akşehir’e uğradıktan sonra, Konya üzerinden Afyon’a doğru ilerleyerek Çay ve Afyon Otogarları’nda yolcu alımı yapacaktır. Daha sonra Kütahya ve Bozüyük Otogarları’na uğrayan otobüs, Bursa üzerinden Balıkesir istikametine yönelerek sırasıyla Bursa, Karacabey ve Bandırma Otogarları’nı ziyaret edecektir. Daha sonra Çanakkale sınırlarına doğru yol alan otobüs, Biga ve Lapseki Otogarları’nda yolcu indirerek, Çanakkale Otogarı’nda yolculuğu tamamlayacaktır. Kamil Koç ile Konya Çanakkale arası otobüs yolculuğu hizmetinin tek yön giriş için fiyatlandırması 150 lira olup; gidiş dönüş bileti alınması durumunda bu ücret 300 lira olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*