Metro Turizm ile Ankara’dan Çanakkale’ye Gitmek

Metro turizm kendisini tercih eden müşterilerine sınırsız hizmet fırsatı sunmaktadır. Her bakımdan Türkiye’deki en eski en tecrübeli en fazla müşteri memnuniyeti olan Metro turizm firması çok rağbet görür. İnsanların yolculuk sırasında canlarını ve mallarını emanet etiği otobüs yolculuğu hepimizin zaman zaman yapmak zorunda olduğu bir aktivitedir. Gerek iş için gerek okul için gerekse gezmek için yolculuk yaparız. Özellikle üniversitelerin açılma ve kapanma dönemlerinde bilet sıkıntısı ortaya çıkmaktadır.

Böyle zamanlarda ek seferler koyarak müşterilerine asla mağduriyet yaşatmayan nerdeyse tek firma Metro Turizm’dir. Metro turizm çalışanları oldukça güler yüzlüdür. Sizlere hizmet ederken işlerini severek yaparlar.

Kovid-19 kısa süre içinde bütün hayatımızı etkiledi. Metro turizm yetkilileri ve çalışanları olarak şehirler arası yolculuk yasağı kalktığı anda çalışmaya başladık. Dezenfekte işlemlerimizi aralıksız devam ettirdik. Bütün araçlarımız dip köşe temizlendi. Kovid-19’un olabilecek bütün izleri silindi. Ayrıca bilet satışı yaparken devletimizin koyduğu sosyal mesafe kurallarını baz aldık. Örneğin 2li koltuklardan her biri mutlaka boş kalmak zorundadır. Bu kurallara uymayan firmaları lütfen şikâyet ediniz. Bu firmalar ağır cezalara çarptırılacaklardır.

Ankaradan Çanakkaleye Otobüs Fiyatı: 130 TL’ Dir Metro Turizm son fiyatları 130 Tl olarak belirlemiştir.

Metro Turizm Ankara Şubeleri

  • Metro turizm, turizm bölge müdürlüğü şubesi
  • Metro turizm elvan kent şubesi
  • Metro turizm tıp fakültesi şubesi
  • Metro turizm Mevlâna bulvarı şubesi
  • Metro turizm Dikmen Şubesi
  • Metro turizm Esat şubesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*