Metro Turizm ile İstanbul’dan Çanakkale’ye Gitmek

Metro turizm Türkiye’de yıllardır var olan oldukça köklü ve tecrübeli bir otobüs firmasıdır. Metro turizm ile yapacağınız her yolculukta sizlerin canı ve malı bizlere emanettir. Metro turizm sadece köklü bir firma olarak değil aynı zamanda müşteri memnuniyeti çok yüksek olan bir firma olarak da kendisinden çok sık söz ettirir. Türkiye’nin her yanına otobüs seferi fırsatı sunan sayılı firmalardan biri Metro Turizm’dir. Metro turizm yolculuğunuz boyunca her mola verdikten sonra açık büfe ikram servisi açar. Sizlere en güzel ikramları yaparak memnun eder.

Ayrıca sadece molalardan sonra değil son teknoloji ile donattığımız araçlarımızda bulunan muavin çağırma düğmesi ile istediğiniz her an açık büfemizden yararlanabilirsiniz. Ülkemizi ve dünyamızı uzun bir süredir etkisi altına alan kovid-19 virüsü her sektöre büyük zararlar verdi. Ancak en çok zarar gören sektörlerin başında şehirler arası yolculuk yapan firmalar gelir.

Metro turizm sokağa çıkma ve şehirler arası yolculuk yasaklarının kalkmasının ardından bütün araçlarını dezenfekte etmiştir. Sağlığınızı sizin kadar önemseyen Metro turizm sosyal mesafe kuralları gereğince bilet satışlarında oldukça titiz davranır. Her 2 koltuktan birini mutlaka boş bırakarak satış yaptığımız Metro turizm sağlığınızın güvencesidir!

İstanbul Metro Turizm Şubeleri

  • Metro turizm Üsküdar şubesi
  • Metro turizm Güngören şubesi
  • Metro turizm Maltepe şubesi
  • Metro turizm Ümraniye şubesi
  • Metro turizm Bağcılar şube

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*