Metro Turizm ile İzmir’den Ankara’ya Gitmek

İzmir ve Ankara birbiri arasında yolculuk yapan şehirlerin başında gelir. İnsanların en çok yaşadığı ve işlerinin olduğu bu iki şehir arasında yolculuk yapmak konforlu olmaz ise çekilmez hale gelir. Bu konforu en profesyonel şekilde sağlayacak tek firma hiç şüphesiz ki Metro Turizm’dir. Metro turizm müşterilerine %100 memnuniyet garantisi sunar. Sizlere en iyi hizmeti vermek için her moladan sonra açık büfe ikram servisi başlatılır. Bu ikram servislerinin önce ve sonrasında da güler yüzlü çalışanlarımızdan rica ederek açık büfemizi dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Metro turizm müşterilerine kıymet veren köklü bir firmadır. Bu sebep ile kovid-19 sonrası şehirler arası yasağın da kalkması ile birlikte pek çok önlem almıştır. Kovid-19’un etkilerini silmek için her sefer öncesi ve sonrasında dezenfekte işlemleri yapılır. Hatta yolculuk sırasında da muavin arkadaşlarımız sürekli kolonya dağıtır ve temizliğe devam eder.

Ayrıca devletimizin koyduğu kurallar karşısında boynumuz kıldan incedir. Bilet satışında bazı düzenlemeler yaptığımız bu dönemde 2 kişilik bir koltukta yalnız oturmak zorundasınız. 2 kişilik koltuğa 2 kişilik bilet kesen firmaları kesinlikle şikâyet edin!

Metro Turizm Ankara Şubeleri

  • Metro turizm Dikmen şubesi
  • Metro turizm Kızılay şubesi
  • Metro turizm Esat şubesi
  • Metro turizm otogar şubesi

Metro Turizm İzmir Şubeleri

  • Metro turizm Bornova şubesi
  • Metro turizm Akçay şubesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*