Metro Turizm ile Kocaeli’nden Çanakkale’ye Gitmek

Kocaeli ve Çanakkale birbirine yolculuk yapan şehirlerin başında gelir. Bu şehirler arası yolculuk oranı oldukça yüksektir. Metro turizm bu alanda en iyi firmadır ve bu konu tartışmaya kapalıdır. Metro turizm yolcularına %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunar. Kendisini tercih eden yolculara her moladan sonra açık büfe olarak ikram servisi başlatır. Ayrıca molalardan sonra ya da önce de bu açık büfe ikram servisinden yararlanabilirsiniz.

Her türlü ihtiyacınızı araç içerisinde gidermek amacında olan Metro turizm oldukça rağbet gören ve kalitesi çok yüksek bir ulaşım firmasıdır. Metro turizm ile yapacağınız yolculuklarda canınız ve malınız sigortalanır. Yakın zamana kadar şehirler arası yolculuk kovid-19 nedeni ile yasaklanmıştı. Bu yasağın kalkması ile Metro turizm hemen temizlik işlerine girişti. Bütün araçlarına özel temizlik seansları düzenledi. Kovid-19’un bütün izleri Metro turizm araçlarından silindi. Ayrıca yolculuk sırasında da temizlik ve dezenfekte işlemleri devam eder.

Sosyal mesafenize özen göstererek bilet satışı yapıyoruz. 2 koltuktan biri mutlaka boş kalacak şekilde sizleri araç içerisinde konumlandırıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için Metro turizm çalışanları olarak teşekkür ederiz.

Metro Turizm Kocaeli Şubeleri

  • Metro turizm baş iskelesi şubesi
  • Metro turizm İzmit otogar şubesi
  • Metro turizm körfez şubesi
  • Metro turizm Değirmendere şubesi
  • Metro turizm Seymen şubesi

Metro Turizm Çanakkale Şubeleri

  • Metro turizm otogar şubesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*