Metro Turizm ile Tekirdağ’dan Çanakkale’ye Gitmek

Metro turizm otobüs firmaları arasında açık ara en çok rağbet gören bir firmadır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için pek çok çalışma yapan Metro turizm müşterilerine %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunar. Metro turizm müşterilerine en rahat koltuklarda yolculuk fırsatı sunar. Varacakları yere en kısa sürede ve tam vaktinde gitmelerini sağlar. Ayrıca bunu kısa sürede yaparken hız sınırlarını asla aşmaz.

Metro turizm yolcuları ayrıcalıklı fırsatlara sahip olur. Örneğin her mola yerinden sonra açık büfe şeklinde hazırlanmış olan ikram servisimiz başlar. Çay kahve soğuk içecekler kekler krakerler çörekler ve daha niceleri… Bu servisten sadece mola zamanları da değil yolculuğunuz boyunca her an yararlanabilirsiniz. Bunun dışında kovid-19 sebebi ile bir dizi önlemler alan Metro turizm bütün araçlarını tepeden tırnağa kadar steril hale getirmiştir. Sizlerin sağlığı için 2 koltuktan birini boş bırakarak satış yaparız.

Bilet satışlarında para kazanmayı değil sizlerin sağlığını önemsiyoruz. Bu politika dışında bilet satan firmaları mutlaka ama mutlaka şikâyet ediniz. Sağlığınız ile hiçbir firmanın oynamaya hakkı yoktur. Tekirdağ Çanakkale arası yolculuk en çok tercih edilen yolculuklardan biridir.

Metro Turizm Tekirdağ Şubeleri

  • Metro turizm otogar şubesi

Metro Turizm Çanakkale Şubeleri

  • Metro turizm Biga şubesi
  • Metro turizm merkez şubesi
  • Metro turizm İskele şubesi
  • Metro turizm Kepez şubesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*