Nilüfer ile Bursa’dan Çanakkale’ye Gitmek

Nilüfer turizm Bursa kökenli yeni sayılan fakat oldukça profesyonel çalışan bir firmadır. Nilüfer turizm yolcularına pek çok fırsatlar sunmaktadır. Ücret konusunda oldukça uygun olan ve hemen hemen her şehire saat başı otobüs çıkaran nadir firmalardan birisi Nilüfer Turizm’dir müşteri odaklı çalışan ve müşteri memnuniyeti her şeydir! Mottosu ile yola çıkan Nilüfer turizm araç içlerine oldukça büyük paralar harcamıştır. Bundan dolayı da çok konforlu ve teknolojik araçlara sahiptir. Nilüfer Turizm’i en çok Bursalılar kullanmaktadır. Ve Çanakkale’ye gitmek isteyen herkes Nilüfer Turizm’i tercih eder. Bu iki şehir arası uzaklık yaklaşık olarak üç buçuk saattir.

Bu üç saatlik yolculuk süresince bile mola verip açık büfe ikramları yapan firma Nilüfer Turizm’dir. Oldukça güler yüzlü çalışanlara sahiptir. İşini seven ve profesyonel çalışan bu elemanlar sizlere hizmet vermekten onur duyarlar. Kovid-19 sebebi ile bir süre ara verilen şehirler arası yolculuklarda yasağın kalkması ile büyük bir yoğunluk oluşmuştur.

Bu yoğunluğu fırsat bilen diğer firmalar %150’ye kadar fiyat artışına gitmişlerdir. Bu fiyat artışına rağmen hala seferlerinde sorunlar çıkan ve müşterilerini çileden çıkartan bu firmalar yerine Nilüfer Turizm’i güvenle tercih ediniz!

Bursa Nilüfer Turizm Şubeleri

  • Nilüfer turizm merkez şubesi
  • Nilüfer turizm fatih sultan Mehmet şubesi
  • Nilüfer turizm otogar şubesi
  • Nilüfer turizm Yeni şehir şubesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*