Nilüfer Turizm ile Konya’dan Çanakkale’ye Gitmek

Konya ve Çanakkale aralarında yolculuğun en fazla olduğu şehirlerin başında gelir. Bu iki şehir birbiri arasında oldukça fazla otobüs yolculuğu yapılmaktadır. Bu yolculuklar için en kaliteli ve uygun fiyatlı otobüs firması Nilüfer Turizm’dir. Nilüfer turizm bu alanda en iyi firmalardan biridir. Kendisi bünyesinde hep güler yüzlü çalışanlar barındırır. İşini severek yapan insanlarla bir yolda yürümek her zaman fark yaratacaktır. Nilüfer turizm siz değerli müşterilerine şu hizmetleri sunar: açık büfe ikram servisi ile sıcak soğuk her türlü içeceği sizlere ikram eder. Ayrıca bu açık büfe ikram servisinde farklı ve çok çeşitli atıştırmalıklar ve tatlı tuzlu yiyecekler bulunur.

Her moladan sonra muavinlerimiz size bu ikramları sunar. Ama yüksek teknoloji ile donatılan araçlarımızda muavin çağırma butonu da bulunur. Bu butona basarak her an istediğiniz ikramlara ulaşırsınız.

Kovid-19 nedeni ile temizlik hayatımızın her alanında daha çok yer etmeye başladı. Bu temizlik bizlerin de sizlere karşı bir sorumluluğudur. Araçlarımız her sefer öncesi ve sonrasında temizlenir. Hatta yolculuk sırasında da saat başı kolonya dağıtılır. Ve araçlarımızda maskesiz yolculuğa çıkmak yasaktır.

Nilüfer Turizm Konya Şubeleri

  • Nilüfer turizm Selçuklu şubesi
  • Nilüfer turizm otogar şubesi
  • Nilüfer turizm merkez şubesi
  • Nilüfer turizm Medaş şubesi
  • Nilüfer turizm Kaşgarlı Mahmut şubesi
  • Nilüfer turizm Elmalı şubesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*