Pamukkale ile Kocaeli’nden Çanakkale’ye Gitmek

Pamukkale turizm müşterilerine sınırsız hizmetler sunmaya devam ediyor. Birbirine yakın olan şehirler arasında otobüs yolculuğu her zaman çok sık yapılır. Fakat ülkemizi ve dünyamızı etkisi altına alan kovid-19 sebebi ile bir süredir şehirler arası yolculuk yapamamıştık. Bizler karantina altında iken Pamukkale turizm firması her şehirdeki bütün otobüslerine özenli bir dezenfekte işlemi uygulamıştır. Uygun fiyata sınırsız hizmet mottosu ile yola çıkan Pamukkale turizm müşterilerine ve özellikle de öğrencilere büyük fırsatlar sunmaktadır.

Piyasadaki en uygun fiyat ile en kaliteli yolculuk hizmetine Pamukkale turizm aracılığı ile kavuşursunuz. Şehirler arası yolculuk yasağının kalkması ile birlikte piyasaya bomba gibi bir dönüş yapan Pamukkale turizm hizmetlerine kaldığı yerden devam ediyor. Pamukkale turizm müşterilerine 100 memnuniyet garantisi veriyor. Sosyal mesafe kuralına uygun olarak bilet satışı yapıyor ve kovid-19 virüsünden korunmanız için gerekli fedakarlığı yapıyor. Pamukkale turizmle yolculuk yaptığınızda gittiğiniz yol ne kadar uzun olursa olsun konforlu olduğunuz için asla yorulmazsınız.

Pamukkale turizm acentesi  olarak bizleri tercih ettiğiniz için de siz değerli yolcularımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Kocaeli Pamukkale Turizm Şubeleri

  • Pamukkale turizm İzmit otogar şubesi
  • Pamukkale turizm İzmit halk evi şubesi

Çanakkale Pamukkale Turizm Şubeleri

  • Pamukkale turizm Hamdi Bey şubesi
  • Pamukkale turizm İskele şubesi
  • Pamukkale turizm kampüs şubesi
  • Pamukkale turizm otogar şubesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*