Pamukkale Turizm ile Tekirdağ’dan Çanakkale’ye Gitmek

Kovid-19 sebebi ile ülkemiz ve dünyamız oldukça büyük zararlar görmüştür. Özellikle seyahat acentelerinin büyük zarara uğradığı bu dönemde yasaklar kısa bir süre önce kalkmıştır. Karantina ve sokağa çıkma durumlarının bitmesi ile şehirler arası yolculuk yasağı da kalkmıştır. Yolculuk yasağı boyunca Pamukkale turizm bütün otobüslerinde tek tek özenli ve ayrıntılı bir dezenfekte işlemi uygulamıştır. Gönül rahatlığı ile yolculuk yapabileceğiniz nadir bir firmadır Pamukkale turizm. Yolcularının sağlığına çok önem verir.

Ayrıca sosyal mesafe kurallarına uygun olarak bilet satışı yapılmaktadır.  Fazla bilet satarak sizlerin sağlığını hiçe sayan firmalara itibar etmeyiniz. Yolculuk kuralarına göre 2 kişilik bir koltukta yalnız oturmak zorundasınız. Bu kurallara uymadan kafalarına göre bilet satan firmaları lütfen şikâyet ediniz. Pamukkale turizm her mola yerinden sonra ikram servisi açar. Ayrıca mola yerleri haricinde de açık büfemizden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Tekirdağ Çanakkale 168 km’dir. Yolculuğunuz 2 saat 56 dakika sürecektir. Firma olarak sizleri en kısa sürede varmak istediğiniz yere ulaştırırken kesinlikle hız sınırlarını aşmıyoruz. Kestirme yollar kullanarak çabuk ulaşım sağlıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Tekirdağ Pamukkale Turizm Şubeleri

  • Pamukkale turizm Tekirdağ otogar şubesi

Çanakkale Pamukkale Turizm Şubeleri

  • Pamukkale turizm Çanakkale iskele şubesi
  • Pamukkale turizm kampüs şubesi
  • Pamukkale turizm otogar şubesi
  • Pamukkale turizm Biga şubesi
  • Pamukkale turizm 18 Mart şubesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*