Royal Foods Anonim Şirketi

Royal Foods A.Ş., 2004 Yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde yer alan Biga Organize Sanayi Bölgesi’nde kurularak yatırımlarına ve üretim faaliyetlerine başlamıştır. Tarımsal ürünlerin işlenmesi ve konserve haline getirilmesi için yapılan yatırımlar, 2005 yılında tamamlanmış olup; Türk Gıda Kodeksi’ne uygun standartlar sağlanarak, Royal Foods A.Ş. Tesisleri üretime başlamıştır. Royal Foods A.Ş.  tesislerinde kullanılan işleme ve üretim makinaları son sistem makinalar olup aynı zamanda geniş arge imkanlarına sahiptir. Bu sayede başta  yurtdışı ağırlıklı olmak üzere, yurt içinde de gıda sektörü pazarında, Royal Foods A.Ş., hizmet vermeye devam etmektedir. Royal Foods A.Ş., bugün 18.000 metrekarelik arazisi ile dünya standartlarında ve kaliteli üretim yaparak tarımsal ürünler ve konserve ihracatında sektörün önde gelen uzman kuruluşlarından biridir.

 

Royal Foods Anonim Şirketi Faaliyetleri Hakkında

 

Royal Foods A.Ş., en başta közlenmiş biber olmak üzere; pancar turşusu, kapari, jalapeno, biber, zeytin, muhtelif turşu çeşitleri ve kurumuş domates gibi ürün çeşitleri ile ürettiği lezzeti dünya mutfaklarına ve ülkemiz mutfağına ulaştırmaktadır. Royal Foods A.Ş., ürün çeşitlerine gün geçtikçe yeni ürünler eklenmektedir.

 

Kurulduğu ilk andan bu zamana kadar, ham maddelerin girişinin yapılmasından, ürünün tüketiciye ulaşmasına kadar olan her aşama, Royal Foods A.Ş. ve ilgili yetkili kurumlar tarafından belirlenmiş kalite kontrol standartlarında denetlenmektedir. Bunun için Royal Foods A.Ş.,  FDA, ISO 22000, ISO 9001 ,  KOSHER (K-STAR) gıda güvenliği yönetim sistemi belgeleri, BRC Global gıda standardı yönetim sistemleri ile HACCP sistemini  hiçbir  koşulda taviz vermeden  uygulayarak aynı kalite standartlarında üretimine devam etmektedir.

 

Royal Foods Anonim Şirketi İhracat

Royal Foods A.Ş., yüksek standartlarda ve güven sağlayan hizmetleriyle, ürettiği tüm ürünleri Amerika, Kanada ve Avustralya başta olmak üzere; İngiltere, Yeni Zelanda ve Avrupa Birliği ülkelerine ihracat yapmaktadır. Royal Foods A.Ş., böylece Türkiye ve Dünya ülkelerinin mutfaklarına ve damak tatlarına hitap eden gıda ürünlerini üreterek, faaliyetlerini en iyi şekilde sürdürmektedir.  Ayrıca Royal Foods A.Ş., ülkemizde bulunan fabrikaları ve tesisleri ile büyük bir istihdam sağlamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*